POZNAJMY SIĘ

to ja, Martyna

Cześć, dzień dobry!

To ja, Martyna.

Od zawsze lubiłam pisać. Tworzyłam zmyślne historie, a także prowadziłam dziennik, codziennie od 12 roku życia. Kiedy podrosłam, zrozumiałam że pisanie to świetna sprawa, ale nie warto pisać do szuflady. W 2017 roku postanowiłam założyć bloga maradomska.com, na którym dzielę się ze światem moimi przemyśleniami, podróżami i książkami, które czytam w ogromnych ilościach.

Poznajmy się

Jestem optymistką, która nie wyobraża sobie dnia bez kawy – najlepiej migdałowego latte. Zawsze muszę mieć przy sobie też coś słodkiego, bo uwielbiam słodycze. Dzień zaczynam i kończę z książką, której papierową wersję, wraz z przeprowadzką do Indonezji, zmieniłam na elektroniczny czytnik. Dzięki temu moja zawsze wielka torba jest przynajmniej odrobinę lżejsza. Poza książką zawsze mam przy sobie własnoręcznie zrobiony kalendarz, który pomaga mi ogarnąć moją małą rzeczywistość.

Odkrywam miejsca

Mam duszę podróżnika, dlatego uwielbiam odkrywać nieznane miejsca. Staram się dużo czasu spędzać w podróży. Od typowych atrakcji turystycznych wolę boczne uliczki, od kolejki do muzeum – lokalną kawiarnię, w której przepis na ciasto jest niezmienny od pokoleń.

To właśnie roczny wyjazd do Indonezji zainspirował mnie do założenia maradomska.com, a kategoria INDONEZJA jest tu obecnie najbardziej obszerna. Mam jednak nadzieję, że z czasem będę mogła podzielić się z Tobą większą ilością wspaniałych miejsc i nieznanych zakątków.

Czym się zajmuję

Z wykształcenia jestem dziennikarką i europeistką. Od 12 lat jestem też członkinią Związku Harcerstwa Polskiego, gdzie pełniłam wiele funkcji liderskich. Najczęściej działam projektowo – tworzę treści na portale, do gazet, a także zarządzam zespołami. Obecnie pracuję jako content specialist & podjełam kolejną studencką przygodę! Tym razem z magisterką.

O blogu

Do blogowania miałam kilka podejść, jednak dopiero maradomska.com było tym miejscem w sieci, o którym mogę powiedzieć, że jest całkowicie moje i w 100% zgodne z moją wizją.
Poruszam tutaj tematy z szeroko pojętego lifestyle’u, bo taka jest właśnie moja codzienność. Podróżuję, czytam, piję kawę. O tym piszę.

 

Martyna, szkocja

Bądźmy w kontakcie

Jeżeli chcesz się ze mną skontaktować napisz na martyna@maradomska.com

Możesz także zajrzeć na moje media społecznościowe: facebook i instagram

Jeżeli chcesz otrzymywać ode mnie listy, zapisz się na newsletter


Cieszę się, że jesteś ze mną. Mam nadzieję, że treści, które dla Ciebie przygotowałam, będą inspirujące.